Mutfak

Binova - İTALYA

Kuruluşu 1950’lere dayanan Binova 50 yıldır mutfak sektöründe yer alan İtalya’nın en köklü mutfak markalarından biri. En üst segmente yönelik mutfakları ile öne çıkan marka minimal çizgileri, keskin ve modern hatları ile dikkat çekmektedir. Doğal ahşap kaplamadan taş dekorlara uzanan malzeme çeşitliliği ile farklılaşan Binova rafine zevklere sahip kullanıcılar için tasarlandı.

Nobilia – ALMANYA

Günlük 2500 adet mutfak üretimiyle Almanya ve Avrupa’da lider olan Nobilia Arçelik ile Türkiye’yle buluşuyor. Ürün gamında bulunan 25 modeli ve sayısız renk seçeneği ile her segmente ve stile yönelik mutfaklara sahip firma modül sayısının çokluğu ile de esnek tasarımları mümkün kılıyor.

Miton - İTALYA

Cubo Design firmasına ait olan Miton markası tasarımı ulaşılabilir kılıyor. Minimalist çizgilerin hakim olduğu koleksiyonlarında estetik ve fonksiyon açısından en üst performansı veren markanın mottosu tasarım ve kullanılan malzemeler zamana göre değişse de zevkin asla değişmeyeceği.

Cucina Mia - TÜRKİYE

Arçelik Mutfak çatısı altında yerli üretim mutfaklar artık markalaşıyor. Cucina Mia mutfağı sadece yemek pişirme alanı olmaktan çıkarıp bütün aileye hitap eden yaşam alanları yaratmayı hedefliyor. Marka orta üst segmentte algıyı yüksek tutarak yenilikçi ve farklı olmanın yanı sıra bunu ulaşılabilir kılmayı da vaat ediyor.