Telve Pro

Yüksek pişirme kapasitesi ve dayanıklı tasarımı ile profesyonel kullanım.

Tek seferde 9 fincana kadar kahve pişirebilme kapasitesi ve dayanıklı tasarımı sayesinde hem daha uzun ömür hem de daha kolay temizlik imkanıyla profesyonel işletmelerde rahatça kullanabilirsiniz.

Dilerseniz opsiyonel olarak sunduğumuz damacanadan otomatik su besleme sistemi sayesinde, kahve pişirmeye hazırlık süresini kısaltabilirsiniz.

  • Tek bir gözde 3 fincan kahve yapabilen cezveler ile 3 göz için aynı anda 9 fincana kadar kahve pişirebilme
  • Dış gövdede kullanılan paslanmaz çelik malzeme ve uzun örnürlii iç aksamlar sayesinde dayanıklı tasarım
  • Opsiyonel olarak sunulan harici damacana pompası sayesinde cihaz haznesindeki sıı bittiğinde otomatik olarak su haznesinin dolması sağlanır.

İndüksüyon Teknolojisi

Her kahve hazırlamada aynı lezzeti sunan indüksiyon pişirme teknolojisi.

İndüksiyon pişirme teknolojisi sayesinde her seferinde aynı lezzet ve hızda kahve hazırlayabilirsiniz.

İndüksiyon pişirme teknolojisi, cezveye ısıyı daha verimli bir şekilde aktararak art arda pişirmelerde aynı kıvamda ve lezzette kahve elde etmeye olanak Sağlar.

Incluksiyon ısıtma için kullanılan cam yüzey ile kolay temizlik

Fincan Isıtma Sistemi

Fincanlarınızı sıcak tutan ve kurutan ısıtıcı sistem.

Dilediğinizde açıp kapatabildiğiniz fincan ısıtma sistemi sayesinde hem ıslak fincanlan kurutabilir hem de soğuk fincanları ısıtarak, kahve keyflnizi artırabilirsiniz.

Cihaz üzerindeki paslanmaz çelik plakada yer alan ısıtıcı sistem, fincanların kurutulmasını ve yaklaşık 45 °C'cle sıcak tutulmasını sağlar.

CookSensePro

Kahvenin en ideal kıvamda pişmesini sağlayan sensör teknolojisi şimdi daha uzun ömürlü.

CookSensePro teknolojisi, kullanım ömrü boyunca ideal kıvamda kahve için daha kolay temizlik imkanı ve daha uzun ömür sunar.

Kahve köptiğüntin her seferinde en uygun seviyede kalmasını sağlayan ve çift sensör ile kullanım ömrünü ve hassasiyeti artıran köpük algılama teknolojisi.